Logo SP nr 3



KSIĘGA ABSOLWENTÓW

Rok szkolny 2015/2016

Klasa VI a

  • Klasa VI b




  • Rok szkolny 2014/2015

    Klasa VI a

    Wychowawca klasy - Małgorzata Garlińska, Bączkiewicz Joanna, Brdys Agnieszka, Dulas Wiktoria, Gniazdowska Monika, Grygiel Alicja Agnieszka, Majdecka Milena Ewa, Nawrot Oliwia, Pawlicka Zuzanna, Tomajer Kamila, Wasiak Gabriela, Włoch Paulina, Zmyślona Kornelia, Zmyślona Maja Katarzyna, Bakalarz Marcin Jan, Chałupniczak Patryk, Frąckowiak Krzysztof Dominik, Gawroński Dawid, Grzonka Dawid Hubert, Jankowski Adrian, Kościelny Eryk, Kotowski Marcin Bogusław, Kuliński Piotr, Minta Wojciech, Nowak Julian, Pankiewicz Hubert, Styburski Łukasz Paweł, Szajda Kacper, Wojciechowski Alan Tomasz




    Rok szkolny 2013/2014

    Klasa VI a


    Klasa VI b





    Rok szkolny 2012/2013

    Klasa VI a

    Wychowawca klasy - Agnieszka Walczak-Gryska, Dłużak Natalia Maria, Dymarska Katarzyna, Janicka Patrycja, Maciejewska Wiktoria Anna, Pawełczyk Zuzanna Paulina, Purczyńska Julia Katarzyna, Sokołowska Jagoda Magdalena, Staniewska Dominika, Szkudlarek Natalia Katarzyna, Zajfert Joanna Natalia, Błaszczyk Michał, Błażejczyk Piotr, Frąckowiak Łukasz Mikołaj, Gajewski Patryk, Kowalewski Dominik, Kryś Krzysztof, Musialski Marcin, Nowak Bartłomiej, Pawlik Miłosz, Serek Michał Jakub, Szyszka Marcin, Wasilewski Szymon,

    Klasa VI b

    Wychowawca klasy - Alicja Gawrońska, Kaźmierczak Julia, Kaźmierczak Patrycja, Konieczna Klaudia, Kosmala Aleksandra, Krawczyk Weronika Beata, Krysztofiak Wiktoria, Młokosiewicz Julia, Nowacka Zuzanna, Obecny Julia, Szewczyk Marcelina, Woźniak Marlena, Cieszyński-Manitius Jakub Piotr, Gawroński Szymon, Górak Jakub, Kaczyński Jakub Jan, Kasperkowiak Marcin, Kokociński Mikołaj, Mikołajczyk Maciej, Nowak Kacper, Styburski Stanisław, Szpakowski Michał Błażej, Urbaniak Filip, Vernier Benjamin




    Rok szkolny 2011/2012

    Klasa VI a

    Siedzą od lewej: Wioletta Bakalarz, Błażej Kostuj, Agnieszka Kaczyńska, Łukasz Bastrzyk, Agnieszka Grzemska, Rafał Zieleziński, Natalia Pawlik, Tomasz Rejek, Zofia Gryszka
    Stoją od lewej: Aleksandra Kubacka, Daniel Nowak, Oskar Maciejewski, Mikołaj Mikołajczak, Małgorzata Garlińska (wychowawca), Martyna Owczarek, Bartosz Styburski, Julia Grzesiak, Artur Błażejczak
    Nieobecny: Dawid Rydian




    Rok szkolny 2010/2011

    Klasa VI a

    W pierwszym rzędzie od lewej siedzą: Mateusz Pierzchała, Kyrylo Savostyan, Mikołaj Wierzowiecki, Jakub Kościelniak
    W drugim rzędzie od lewej siedzą: Marek Krzyminski, Kamil Dolata, Daniek Idkowiak, Damian Zych, Błażej Zawikowski, Szymon Garkowski, Bartosz Pawlik
    Od lewej stoją: Michalina Mikołajczyk, Paulina Pankiewicz, Leszek Zmyślony (wychowawca klasy), Magdalena Kostka, Marta Musialska
    Nieobecni: Klaudia Krysztofiak, Mikołaj Gurzyński, Eryk Kossmann

    Klasa VI b

    Stoją od lewej: Patryk Baszyński, Bartosz Skrzypczak, Błażej Mikołajczyk, Jan Polcyn, Patryk Wielebski
    W drugim rzędzie od lewej siedzą: Katarzyna Król, Monika Staniek, Anna Młokosiewicz, Agnieszka Walczak-Gryska (wychowawczyni klasy), Sonia Ogurkowska, Ewa Szczotka, Katarzyna Kulińska
    W pierwszym rzędzie od lewej siedzą: Bartosz Adamiak, Szymon Sadowczyk, Oskar Majchrzak
    Nieobecni: Agata Idkowiak, Mateusz Staniewski




    Rok szkolny 2009/2010

    Klasa VI a

    Od lewej siedzą: Jagoda Bielawna, Żaneta Rauhut, Weronika Olejnik, Marta Kieliba, Klaudia Tomajer, Paulina Jakubiak, Danuta Paradysz, Julia Wardyńska.
    O lewej stoją: Leszek Zmyślony (wychowawca klasy), Marcin Zawieja, Marcin Siecla, Mikołaj Dymarski, Bartosz Mikołajczyk, Wojciech Janowski, Bartosz Kaźmierczak, Hubert Kucharski.

    Klasa VI b

    W pierwszym rzędzie od lewej siedzą: Agnieszka Rusek, Bogumiła Bryl, Michalina Maleszka, Jagoda Niewczas, Magdalena Trawińska, Sandra Ciszak.
    W drugim rzędzie stoją: Patryk Kościelny, Dawid Mazur, Jędrzej Styburski, Szymon Kaczmarek, Cezary Jarosz, Kamil Szewczyk, Michał Garsztka, Alicja Gawrońska (wychowawczyni klasy).
    W trzecim rzędzie stoją: Jędrzej Pryszcz, Norbert Kaczmarek, Katarzyna Majdecka, Grażyna Maćkowiak, Katarzyna Paterek, Mateusz Grzemski, Sebastian Nowacki.