Wyniki dydaktyczne

Szóstoklasiści na medal!

29 maja 2015 roku poznaliśmy wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty. Na ten dzień wszyscy czekali z niecierpliwością: nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice. Wyniki sprawdzianu okazały się bardzo wysokie.

Średnia szkoły z I części sprawdzianu wynosi 68,15 % i jest wyższa od średniej kraju (67%), okręgu, województwa, powiatu i gminy. Wynik ten obejmuje język polski i matematykę. Średni wynik z II części sprawdzianu, czyli z języka angielskiego wynosi 73,48 % i jest nieco niższy od średniej kraju, ale na poziomie powiatu i gminy.

Po raz kolejny okazało się, że systematyczna, sumienna praca przynosi efekty. Wszystkim szóstoklasistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na drodze edukacji.

Zainteresowanych zapraszamy do analizy wyników wyrażonych w postaci graficznej.

WYNIKI SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY KWIECIEŃ 2015

CZĘŚĆ PIERWSZA